oferta pracy lokalizacjaKraków 42/44

Software C# Engineer

min. 12 000PLN/mc on B2B

min. 10 000 PLN on UOP

Zadania

  • rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami
  • dla chętnych możliwe wyjazdy zagraniczne

Recruiter:

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • znajomość języka C# (wersja 4.0 lub nowsza)
  • doświadczenie komercyjne w implementacji nowej funkcjonalności i debugowaniu
  • znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji w środowisku .NET
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość WPF, WinForms
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji TFS lub Git
  • doświadczenie w programowaniu pod Windows, znajomość Visual Studio 2013 / 2015
  • znajomość protokołów sieciowych (TCP, UDP) lub transmisji bezprzewodowej: 3G, LTE, LTE-A, 5G, zwłaszcza warstwy L3 tych protokołów
  • znajomość SCPI lub COM
  • znajomość języka C/C++
  • proaktywne podejście do pracy, samodzielność

Oferujemy

  • pracę z nowoczesnymi technologiami
  • pogłębianie wiedzy o systemach wykorzystujących protokoły komunikacji bezprzewodowej
  • możliwość udziału w implementacji nowoczesnych standardów telekomunikacyjnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • elastyczne zarządzanie czasem pracy, imprezy integracyjne
  • pakiet relokacyjny

If you apply, please provide the following consent in the application documents (e.g. CV):
“I consent to the use and archiving in the database by Infolet Sp. z o.o. my data personal contained in the recruitment documents to provide me with job offers that correspond to my education and professional experience. ”
Remember that you can always withdraw your consent to the processing of your personal data by contacting us at kontakt@infolet.pl

This is not an offer for you?