Od 2005 roku stałe wartości
Elastyczność w działaniu

Stanowimy wsparcie dla naszych klientów

Kim jesteśmy ?

W branży IT działamy od 2005 roku. Współpracujemy z globalnymi korporacjami, oraz mniejszymi firmami, głównie z Europy. Zajmujemy się outsourcingiem usług IT. Mamy również duże doświadczenie w nearshoringu, legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców, rekrutacji IT oraz tworzeniu oprogramowania.

Jesteśmy aktywnym członkiem rynku IT w Krakowie i Polsce. Należymy do stowarzyszenia SoDA (Software Development Association Poland). Uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, oraz sami je organizujemy.

Dlaczego powstaliśmy ?

Pomagamy polskim firmom szybciej się rozwijać, dzięki usługom, które do tej pory były w zasięgu jedynie ogromnych firm. Zagraniczne korporacje zyskały tak pożądaną przez nich elastyczność w działaniu i optymalizację kosztów.

Od początku naszą działalność budujemy na tych samych wartościach. Są one wpisane w nasze DNA i są widoczne w podejściu do biznesu globalnym jak i indywidualnym.

Szacunek

Szacunek i zrozumienie potrzeb innych – sprawiają, że jesteśmy elastyczni w działaniu i kreatywni przy rozwiązywaniu problemów. W miarę możliwości staramy się tak dopasować, negocjować, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana. Uważamy, że jest naprawdę niewiele kwestii, których nie da się rozwiązać podczas spokojnej rozmowy.

Elastyczność

Branża IT jest niezwykle dynamiczna. Brak elastyczności i wyjścia naprzeciw potrzebom firm sprawiłby, że już byśmy nie istnieli. Elastyczność objawia się w naszych usługach dla firm, w ofercie pracy dla kandydatów czy zatrudnieniu dla pracowników. Byliśmy Agile, zanim stało się to modne.

Relacje

Jesteśmy firmą, która buduje silne i wieloletnie relacje biznesowe z klientami. Długotrwała współpraca to wynik ciężkiej pracy nad jakością naszych usług. Klienci doceniają, że projekty tworzenia oprogramowania czy team leasingu są wykonywane na najwyższym poziomie.

Budujemy długotrwałe relacje z naszymi pracownikami. Część z nich pracuje z nami niemal od początku istnienia firmy. Wielu wraca do nas jako klienci.

Uczciwość

Jesteśmy uczciwi wobec Klientów, Pracowników i Konkurencji. Nie obiecujemy czegoś, czego nie możemy spełnić. Nie oszukujemy. Działamy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jest to doceniane przez Klientów oraz Pracowników, którzy wracają do nas z nowymi propozycjami współpracy lub rekomenduje nasze usługi innym firmom.

Transparentność

Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o transparentność w ofertach pracy. Już w 2014 zdecydowaliśmy się na ujawnienie wynagrodzenia. Od tego czasu, jeśli tylko jest to możliwe, udostępniamy tę informację w ofertach pracy.

Radość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, ale lubimy się przy tym dobrze bawić.

Zobacz kto u nas pracuje

Marek Flaga

CEO

Irena Flaga

HR & Payroll Manager

Katarzyna Bodziony

Head of Operations

Justyna Zub

Contractor Business Partner

Natalia Husarz

Recruitment Manager

Katarzyna
Kulas-Kurek

Marketing Manager

Olga Bratoń

Immigration Lawyer

Prowadzimy odpowiedzialny biznes,
bo wierzymy, że dobro wraca

CSR

Dzielimy się wiedzą, biorąc udział w konferencjach, meetupach czy szkoleniach.

Będąc firmą w najdynamiczniej rozwijającej się branży, w której zarabia się kilka-kilkanaście razy więcej niż średnia krajowa nie zapominamy o tych, którym wiedzie się gorzej.

Angażujemy się w szereg przedsięwzięć, między innymi: Poland Business Run, Szlachetna Paczka, zbiórki dla PCK czy krakowskiego schroniska dla zwierząt.

Ekologia jest dla nas ważna. Wprowadziliśmy segregację śmieci, dużo wcześniej nim stało się to obowiązkiem. Zrezygnowaliśmy z wody mineralnej w plastikowych butelkach na rzecz wody z kranu oraz w szklanych butelkach. Staramy się, aby na naszych imprezach integracyjnych jedzenie i napoje podawane były w szklanych lub biodegradowalnych naczyniach.

Od wielu lat rezygnujemy z zakupu gadżetów reklamowych, które są jednorazowe, zrobione z nieekologicznych materiałów czy nie mają praktycznego zastosowania.

Wyróżnienia i organizacje