Your mind
is our business

Najczęściej szukamy specjalistów

Java

JavaScript

C++

PHP

C#

.NET

mobile

software testers

network and system administrators

Czego możesz się po nas spodziewać

Nie jesteśmy firmą dla każdego. Jeśli chcesz z nami pracować, musisz po prostu lubić ludzi.

Chcemy pracować z profesjonalistami, ale również z fajnymi ludźmi.

Jeśli do nas dołączysz, zyskasz znajomych, z którymi będziesz chciał spędzać czas również po pracy.

Jesteśmy gośćmi na swoich urodzinach, parapetówkach, pępkówkach czy ślubach…

Lubimy dzielić się wiedzą.

Na naszym kanale na YouTube, oprócz sekcji #lifeatInfolet, prowadzimy sekcję technologiczną #Infolettech. Angażujemy się w warsztaty i bezpłatne szkolenia IT dla studentów.

Wspieramy małe i większe przedsięwzięcia typu meetupy, konferencje czy warsztaty. Jesteśmy sponsorami, uczestnikami i prelegentami.

 

Staramy się prowadzić ekologiczny biznes.
Segregujemy śmieci. Ograniczamy drukowanie do niezbędnego minimum. Pijemy wodę z kranu ewentualnie ze szklanych butelek. Nasze gadżety reklamowe są ekologicznych materiałów oraz mają praktyczne zastosowanie. Na naszych imprezach integracyjnych posiłki i napoje podawane są w szklanych lub w pełni biodegradowalnych (np. bambusowych) naczyniach.

Elastyczność

Jesteśmy elastyczni w działaniu i rozwiązywaniu problemów zawodowych, jak i prywatnych. Zawsze dążymy do porozumienia.

Uczciwość

Jesteśmy uczciwi wobec naszych Pracowników jak i Klientów. Nie lubimy niejasnych sytuacji i nieczystych chwytów.

Relacje

Budujemy silne relacje biznesowe z Klientami i Pracownikami. Część z nich pracuje u nas od początku istnienia firmy. Wielu innych wraca do nas jako nasi Klienci.

Transparentność

Transparentność i otwarta komunikacja to podstawa zdrowej relacji Pracownik – Pracodawca. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby dać naszym Pracownikom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Szacunek

Szanujemy innych ludzi i właśnie dlatego słuchamy ich uważnie, wspieramy i pomagamy im. Prowadzimy biznes w sposób etyczny, jesteśmy odpowiedzialni za swoich pracowników.

Fun

Lubimy kiedy praca sprawia przyjemność. Nasi pracownicy doceniają „ludzką twarz” naszej firmy i przyjazne środowisko pracy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych kandydatów!

Wchodzisz na oferty pracy i są 2 opcje:

A. Znajdujesz interesującą ofertę

B. Nie znajdujesz interesującej oferty

Jeśli A. to:

– aplikujesz bezpośrednio przez formularz na stronie (klikasz Aplikuj). Aby wysłać formularz, oprócz podania imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, konieczne jest załączenie CV w pdf lub doc.

– bezpośrednio do rekrutera odpowiedzialnego za dany projekt (kontakt podany jest w każdym ogłoszeniu)

Jeśli B. to:

– napisz do nas na praca@infolet.pl lub przez media społecznościowe (znajdziesz nas na FacebookInstagram, Twitter czy LinkedIn). Daj nam znać, że chcesz u nas pracować, napisz w czym jesteś dobry, jak możesz nam pomóc w rozwoju organizacji.

Kontakt z naszej strony następuje najczęściej w ciągu następnych 24 godzin. Chociaż dokładamy wszelkich starań aby skontaktować się z każdym kandydatem zdarza się, że po prostu nie wyrabiamy (szczególnie w sezonie feriowo-urlopowym). Poczekaj jeszcze 1-2 dni i przypomnij się mailowo lub przez media społecznościowe.

Zaaplikowałeś i co dalej?

Telefonicznie lub mailowo przedstawiamy szczegóły oferty, a następnie zapraszamy Cię na rozmowę telefoniczną/ video-konferencję/ spotkanie. Dostosowujemy się do Twojej dostępności.

Podczas rozmowy masz okazję zaprezentować nam swoje umiejętności i doświadczenie. Czasami prosimy Cię o rozwiązanie testu lub zadania.

Wszystko podczas jednego spotkania!

Staramy się aby cały proces rekrutacyjny trwał nie dłużej niż 10 dni roboczych. Jeśli jednak trafimy na sezon urlopowy, świąteczny czy sytuacje losowe u Klienta, proces decyzyjny może się wydłużyć.

Zawsze informujemy Cię o wyniku rozmowy i kolejnych etapach procesu po stronie Klienta. Staramy się udzielić konkretnej informacji zwrotnej na temat tego, jak wypadłeś na rozmowie.

Jeśli zostaniesz zatrudniony, spotkamy się nie tylko podczas podpisania umowy, ale też w ramach spotkania wdrożeniowego, podczas którego, przy dobrej kawie opowiemy Ci jak poruszać się w naszym wewnętrznym ekosystemie Infolet 🙂

Więcej informacji o procesie rekrutacji w naszej firmie znajdziesz na naszym blogu – tutaj

A co jeśli nie zatrudnimy Cię na wybrane przez Ciebie stanowisko?  

Możesz aplikować ponownie. Wystarczy, że dasz nam znać, że nadal jesteś otwarty na współpracę z nami.

W naszej firmie, niepowodzenie w jednym procesie rekrutacyjnym nie wyklucza Cię z możliwości aplikowania do drugiego.

Jeśli jednak z feedbacku dowiesz się, że powodem wybrania innego kandydata była niewystarczająca wiedza czy doświadczenie, sugerujemy zaaplikować np. po roku. Wykorzystaj ten ten czas na podniesienie swoich kwalifikacji i rozbudowanie doświadczenia w danej dziedzinie.

Nasz styl można określić jako smart casual, ze wskazaniem na casual. Wierzymy, że jesteśmy bardziej efektywni (i kreatywni) gdy jest nam wygodnie i nie jesteśmy szczególnie „wysztywnieni” ubraniami zapiętymi pod samą szyję.

Mówiąc wprost, dżinsy i koszula na rozmowie kwalifikacyjnej będą w porządku.

Obecnie właściwie 100% rekrutacji przeprowadzamy zdalnie – telefonicznie lub online (np. przez Teams). Przed rozmową otrzymasz od nas maila z wszystkimi informacjami dotyczącymi rozmowy.

Klasyczne spotkanie, odbywa się w naszym biurze, przy ulicy Miłkowskiego 3/302, w Krakowie. Jest to budynek Colosseum.

Wchodzisz głównym wejściem (z daszkiem), które jest między apteką a restauracją „Między Nami”. Po prawej stronie, na ścianie z tablicą informacyjną (o firmach, które mają swoje siedziby w budynku) jest domofon – wybierasz Infolet i możesz już podchodzić do drzwi głównych. Za chwilę powinieneś usłyszeć standardowy dźwięk i drzwi będą otwarte.

Nasze biuro znajduje się na 3 piętrze, więc do wyboru masz windę lub schody 😊

Kiedy już znajdziesz się na naszym piętrze, wchodzisz do mini korytarza i po lewej stronie znajdują się drzwi do naszego biura. Zadzwoń dzwonkiem a wtedy Twój rekruter otworzy Ci drzwi i poprowadzi do odpowiedniej sali.

Przy biurowcu znajduje się parking (płatny powyżej godziny), oraz parking dla rowerów (bezpłatny).

Jadąc komunikacją miejską (tramwajem jak i autobusem) najlepiej jest wysiąść na przystanku Lipińskiego. Dojście pieszo do biurowca powinno zająć około 12 minut.

Zapraszamy!

Jedną z wartości, które nas charakteryzują to elastyczność. U nas sam decydujesz, jaką formę współpracy wybierasz.

Oprócz klasycznej umowy o pracę możemy współpracować na zasadzie B2B. Jeśli posiadasz już działalność gospodarczą to świetnie. Jeśli jednak jeszcze nie próbowałeś tej formy współpracy, ale chciałbyś spróbować, pomożemy Ci przejść cały proces krok po kroku. Posłużymy wsparciem, jeśli tylko będziesz tego potrzebować.

Termin spotkania wdrożeniowego dopasowujemy do Twojej dostępności.

Oczywiście lubimy spotkania w kilka osób, bo to świetna okazja (również dla Ciebie), aby od razu poznać nowe osoby. Jednak spotkania indywidualne nie są dla nas czymś niespotykanym. Jeśli preferujesz spotkania jeden na jeden, po prostu daj nam znać. Chcemy, aby onboarding przebiegał dla Ciebie komfortowo, a nie generował dodatkowego stresu.

Przy kawie (lub herbacie) dopełniamy formalności (o ile umowa nie była podpisana wcześniej) i przechodzimy do opowiedzenia najważniejszych informacji o firmie.

Dostaniesz garść informacji potrzebnych do sprawnego poruszania się po naszym infoletowym matriksie.

Miejsce Twojej pracy zależy od projektu, do którego dołączysz.

Może to być nasze biuro, przy ulicy Miłkowskiego 3, w Krakowie lub przy ul. Wadowickiej. Realizując projekty zewnętrzne, będziesz pracować w siedzibach naszych klientów.

Przy większości projektów możesz pracować zdalnie. Najczęściej jest to kilka dni w tygodniu.

Obecnie, niemal we wszystkich projektach praca odbywa się zdalnie lub w trybie „zmianowym”. Wszystko zależy od projektu do którego aplikujesz i trafisz.
Nie podejmujemy decyzji o Twojej formie pracy bez Ciebie.

Wszystko zależy od projektu w którym będziesz pracować.

Jeśli będzie to projekt międzynarodowy, językiem wiodącym będzie angielski. W niektórych projektach zespół jest polskojęzyczny, więc komunikujesz się po polsku, ale komunikacja z klientem zagranicznym będzie w języku angielskim.

Nasze rozmowy przeprowadzamy w języku polskim. Chociaż zwykle część rozmowy prowadzimy w języku angielskim.

Poziom znajomości języka obcego, jaki jest oczekiwany na danym stanowisku, jest zawsze wymieniony w ogłoszeniu.

Aby być na bieżąco, z tym co dzieje się w naszej firmie, zachęcamy do śledzenia nas w naszych mediach społecznościowych. Jesteśmy aktywni na LinkedInie, Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz na YouTube. Działamy także na TikToku.

Do każdego podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ nie jesteśmy korporacją.

Jeśli chcesz/chcecie dla nas pracować, po prostu zgłoś się do nas (kontakt@infolet.pl) i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Odpowiedź na to pytanie brzmi „to zależy”.

Wiemy, że decyzja o udziale w firmowych imprezach integracyjnych bardzo często wiąże się z wcześniejszą rozmową z drugimi połówkami, co czasem może nie być komfortowe.

Kiedy organizujemy imprezę, na którą zapraszamy z osobą towarzyszącą, zawsze informujemy o tym w wiadomości. Jedną z takich imprez jest nasz bal karnawałowy.

Kiedy wychodzimy na typową integrację (szybkie piwo, pizza czy kręgle), spędzamy czas w swoim gronie. Jednak jeśli ma to być powodem do kłopotów w związku – możesz przyjść ze swoją drugą połówką, tylko uprzedź nas wcześniej, żebyśmy zrobili dodatkową rezerwację.

Wiemy, że decyzja o zmianie miejsca zamieszkania wiąże się z ogromnym stresem i jest po prostu obciążająca.

Dlatego, aby ułatwić ten proces, przygotowaliśmy specjalny Krakowski Pakiet Relokacyjny, w którym krok po kroku opisujemy, jak pomożemy Ci w przeprowadzce oraz co oferuje Ci Kraków, jako Twoje nowe miejsce zamieszkania.

Nasz obecny pakiet relokacyjny jest wynikiem konsultacji z pracownikami, którzy przeprowadzili się do Krakowa dla naszych projektów.

Mamy doświadczenie w relokacji całych rodzin, z tak odległych miejsc od Krakowa jak Białystok czy Poznań.

Oferujemy

Prywatna opieka medyczna

Program ubezpieczenie na życie

Możliwość pracy zdalnej przy większości projektów

Konferencje i szkolenia

Pakiet Relokacyjny

Pakiet Multisport

Innowacyjne projekty

Niebanalne imprezy integracyjne

Ciężko pracujemy, ale lubimy też dobrą zabawę. Jedną z naszych tradycji jest świętowanie urodzin i celebrowanie kolejnych rocznic pracy.

Czasem spotkamy się w weekend. Zwykle z powodu imprezy integracyjnej, w której chcemy, abyście uczestniczyli razem ze swoimi rodzinami, lub akcji charytatywnej (np. Poland Business Run czy Szlachetna Paczka).

Piątkowe śniadania 🍳

Od początku istnienia firmy, w każdy (pracujący) piątek jemy razem śniadania. Od 2005 roku na stole króluje pasta jajeczna, w różnych konfiguracjach (co pracownik to inny pomysł na podanie tak prostego dania). Dodając do tego świeże pieczywo (czasem upieczone przez naszych zdolnych kolegów lub koleżanki), warzywa i wędlinę, mamy pełnowartościowe śniadanie, które pozwala z energią wejść w weekend.

Bal karnawałowy 🎭

Co roku inny motyw przewodni balu karnawałowego pozwala wykazać się kreatywnością w przebraniach.  „Polska na przestrzeni wieków”, „Prosperity”, „Lata 80te”, „Superbohaterowie” czy „Słodko, słono i na ostro” to tylko niektóre z tematów, które pozwoliły nam przeobrazić się w zupełnie inne osoby, niż jesteśmy na co dzień.

Dodatkowo spotykamy się na mniej oficjalnych wyjściach, typu pizza czy kręgle.

Wyróżnienia i organizacje