oferta pracy lokalizacjaKraków 8/51a

Junior Rekruter IT

4 500- 6 000 PLN/m-c (UOP)

O nas

Jesteśmy firmą outsourcingową działającą w branży IT. Nasi pracownicy realizują projekty dla największych firm technologicznych w Polsce, wspierając ich swoją wiedzą i doświadczeniem.
Obszary realizowanych projektów to lotnictwo, finanse/bankowość, telekomunikacja, motoryzacja, nowoczesne media.

Wierzymy, że praca może być przyjemnością, dlatego świadcząc nasze usługi na najwyższym poziomie nie zapominamy też o czerpaniu z tego satysfakcji. Jeśli lubisz ludzi, masz duże poczucie humoru oraz dystans do siebie i otaczającego nas świata, a przy tym wysoka jakość pracy jest dla Ciebie priorytetem, odnajdziesz się w naszej firmie.

Zadania:

  • wyszukiwanie i rekrutacja (wewnętrzna baza kandydatów i direct search) specjalistów IT,
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
  • rekomendacja wybranych kandydatów klientowi/ osobie decyzyjnej,
  • kontakt z klientem i koordynacja komunikacji kandydat-klient,
  • przygotowywanie ogłoszeń i przekazanie ich do publikacji,
  • tworzenie zestawień i raportów,
  • udział w konferencjach, eventach rekrutacyjnych,
  • budowanie wizerunku firmy poprzez dbanie o najwyższą jakość kontaktu z kandydatem jak i klientem, a także przez udział w konferencjach, eventach rekrutacyjnych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w rekrutacji lub silnej motywacji do pracy w tej specjalizacji,
  • znajomości najnowszych narzędzi pozyskiwania kandydatów,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (minimum B2),
  • samodzielności, zorganizowania, umiejętności zarządzania czasem,
  • otwartego umysłu i chęci nauki, wytrwałości i zorientowania na cel.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych,
  • elastyczność i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań i rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

  • pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT w Polsce,
  • wdrożenie w pracę na stanowisku Rekrutera IT aby ułatwić Ci początek pracy,
  • szkolenia z zakresu rekrutacji i IT, które rozwiną Twoje kompetencje w rekrutacji specjalistów IT,
  • rynkowe wynagrodzenie (4500 – 6000 brutto na Umowę o Pracę + premie; jesteśmy również otwarci na współpracę B2B),
  • pakiet benefitów (jeden z najlepszych pakietów prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • praca w trybie hybrydowym/lub w pełni zdalnym (otrzymasz od nas narzędzia potrzebne do pracy z domu)
  • elastyczne godziny pracy,
  • integracje firmowe (również z osobami towarzyszącymi), przyjazną atmosferę, wsparcie na każdym etapie pracy,
  • biuro na Ruczaju, z łatwym i szybkim dojazdem komunikacją miejską (15 min tramwajem z Rynku); bezpłatnym parkingiem dla rowerów.

W przypadku złożenia aplikacji, uprzejmie prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (np. CV), poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i archiwizacje w bazie danych przez Infolet Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przekazywania mi ofert pracy odpowiadających mojemu wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu.
Pamiętaj że zawsze możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@infolet.pl

To nie oferta dla Ciebie?